Pompy ciepła

W przygotowaniu

Cennik

Odnawialne źródła energii

 

Ekologiczny i ekonomiczny system grzewczy to pewna inwestycja w przyszłość oraz gwarancja niezależności od paliw tradycyjnych!

Odnawialne źródła energii – spojrzenie w przyszłość

Pogarszająca się stale sytuacja na rynku paliw pierwotnych to znaczy: rosnący popyt na surowce energetyczne czy niepewność co do stabilności dostaw powodują wzrost zainteresowania społeczeństwa i przemysłu odnawialnymi źródłami energii, które pozwoliłyby na uniezależnienie się od tradycyjnych źródeł energii. Światowe zasoby surowców energetycznych oceniane są na:

- ropa naftowa: 30 lat,
- gaz ziemny: 60 lat,
- węgiel kamienny: 220 lat,
- paliwa rozszczepialne: 210 lat.

Jak widać prędzej czy później ludzkość stanie w obliczu już nie kryzysu energetycznego ale braku surowców energetycznych i masowego wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Cała energia odnawialna pochodzi od Słońca, które jest siłą napędową życia na Ziemi. Głównym źródłem energii Słońca jest przemiana wodoru w hel a zapasy wodoru w Słońcu oceniane są na około 5 mld lat. Mówiąc o energii ze źródeł odnawialnych nie można pominąć aspektów ekologicznych związanych z jej wykorzystaniem. Brak emisji gazów cieplarnianych, czystsze powietrze, brak skażenia środowiska naturalnego to czynniki, które zainteresują każdego kto chce zostawić swoim dzieciom czysty i zdrowy Świat.

Pompy ciepła:

  Użyj technologii przyszłości – ujarzmij potęgę natury  

Co powinniśmy wiedzieć o pomach ciepła?

http://youtu.be/pcFWPpZJfWw

 

Pompy ciepła tylko do podgrzewania c.w.u.

Logathrrm WPT 270/2

 

 

Pompy ciepła typu glikol / woda

  • Logatherm WPS   K-1

 

  • Logatherm WPS  - 1

 

Pompy ciepła typu powietrze / woda

 Logatherm WPL AR

 

 

  Zadzwoń lub napisz i zapytaj o promocje.